Moje motto:
„Im więcej ludzi uzyska prawdziwe poczucie tożsamości i wybierze życie i pracę zgodne ze swoim powołaniem, tym więcej będzie szacunku i spokoju w relacjach między ludźmi i harmonii na świecie”

Jako Terapeutka Ajurwedy pracuję od 2017 roku. Moje wykształcenie i doświadczenie w zakresie medycyny ajurwedyjskiej zdobywam w indyjskim Instytucie Jiva pod okiem dr Partapa Chauhana. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe na GWSH w Katowicach w zakresie: Ajurweda – holistyczna koncepcja zdrowia. Od 2014 roku jestem w ciągłym trybie zgłębiania tej najstarszej ze wszystkich, holistycznych nauk medycznych. Drogę tę wybrało moje serce, jest ona zgodna z potrzebą mojej duszy, tu odkryłam moje powołanie do tego, by poprzez terapie ajurwedyjskie służyć innym w ich drodze do zdrowia i szczęścia.

Ajurweda zafascynowała mnie swoją kompletnością, spójnością, holistycznym spojrzeniem na nasze zwykłe codzienne życie. Stała się integralną częścią mojego życia i życia moich najbliższych. Uczy nas naturalnego rytmu funkcjonowania organizmu, zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Wskazuje jak żyć, aby nie dopuścić do powstania dolegliwości, chorób. Jest sztuką życia, sposobem na dobre samopoczucie, zdrowie, długowieczność, na szczęście.

Ajurweda pozwala mi lepiej rozumieć kondycję człowieka, a poprzez to być lepszym terapeutą, stawać się lepszym człowiekiem.

Jednym z elementów Ajurwedy w drodze do harmonii i równowagi w naszym ciele jest oczyszczanie organizmu z toksyn przy pomocy różnego rodzaju zabiegów. Wszystkie techniki pracy z ciałem, w medycynie ajurwedyjskiej określane się mianem zabiegu a nie masażu, ponieważ poza efektem odprężenia mobilizuje się naturalne zdolności organizmu do samooczyszczania i samouzdrawiania.

Edyta Gwizdecka z certyfikatem ukończenia kursu ajurwedy

Certyfikaty

Media o mnie

Artykuł ukazał się w piśmie „Sukces po poznańsku", nr 7/8/2019